LUKA TOUR GUIDE

Kompleksowo obsługujemy biura podróży, fabryki, organizatorów konferencji, szkoleń oraz eventów w dziedzinie tour guide system.

LTG POLSKA

LUKA TOUR GUIDE (LTG POLSKA) to firma rodzinna z polskim kapitałem. Została założona w 2013 r. w Łańcucie. Do dnia dzisiejszego znajduje się tam główna siedziba. Ponadto oddziały firmy zlokalizowane są w Krakowie oraz we Wrocławiu. W ciągu 7 lat działalności stała się największą wypożyczalnią systemów tour guide oraz liderem sprzedaży słuchawek jednorazowych. Do tej pory obsłużyliśmy 742 klientów z całego świata. Wśród nich są zarówno najwięksi touroperatorzy, muzea, duże korporacje czy fabryki, jak i rodzinne biura podróży, szkoły oraz przewodnicy i piloci wycieczek.

MARKA WŁASNA LTG POLSKA

Wieloletnie doświadczenie na rynku tour guide zaowocowało wprowadzeniem marki własnej LTG. Obejmuje ona wysokiej jakości sprzęt tour guide, słuchawki jednorazowe, słuchawki wielokrotnego użytku oraz mikrofony. Dzięki swojej niezawodności oraz przystępnej cenie zyskuje coraz większą popularność na rynku polskim i europejskim. Wprowadzany przez nas sprzęt testujemy osobiście, dlatego wybierając nasze usługi macie Państwo pewność, że urządzenia i akcesoria nie zawiodą w nawet najbardziej wymagających warunkach. Marka LTG pojawia się zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej, Południowej, na Półwyspie Arabskim czy w Japonii.

LTG POLSKA INNOWACJE


Każdego roku pracujemy nad nowym produktami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które poprawią i ulepszą korzystanie z tour guide.

Obecnie współpracujemy z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować nowe modele urządzeń, słuchawek czy mikrofonów.

zarowka
Aktualnie rozwijamy projekty związane z wdrożeniem aplikacji ułatwiających oprowadzanie wycieczek oraz kompleksową obsługę rezerwacji.

Hotel Biesiada


LTG Polska jest właścicielem Hotelu Biesiada w Bogucinie k. Lublina. Jest to 3-gwiazdkowy obiekt specjalizujący się w przyjmowaniu grup turystycznych. Znakomite położone przy zjeździe z drogi ekspresowej S17 powoduje, że jest świetnią bazą wypadową do zwiedzania Lublina, Kazimierza Dolnego, Kozłówki czy Nałęczowa. Dodatkowym atutem jest restauracja specjalizująca się kuchni polskiej oraz duży ogród umożliwiający organizowanie imprez integracyjnych.

Dowiedz się więcej

Strategia zrównoważonego rozwoju


LTG Polska jasno deklaruje odpowiedzialność społeczną i cel, jakim jest zachowanie naturalnych warunków życia dla przyszłych pokoleń.

Dowiedz się więcej

Dostawcy

Udana współpraca z dostawcami to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących wysoką jakość świadczonych usług przez LTG Polska.

Dowiedz się więcej

Kariera

Praca w LTG Polska to przede wszystkim przyjacielska atmosfera, pełen profesjonalizm oraz współpraca na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej