Wyposaż swoich klientów w niezawodny system tour guide.

 

Utożsamianie klientów ze swoją marką to jeden z najważniejszych aspektów biznesu. Nawiąż z nami stałą współpracę, a na tour guide system znajdzie się logotyp twojej firmy.


Dystans społeczny


System tour guide to gwarancja bezpiecznego zwiedzania, szkolenia lub eventu w świecie po CONVID-19.

NASZE MOTTO

Jakość i niezawodność na pierwszym miejscu

Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej umożliwiło nam dostosowanie oferty na wynajem tour guide system to Państwa potrzeb.
Przygotowując ofertę dotyczącą tour guide wynajem wcieliśmy się zarówno w rolę właścicieli i pracowników biur podróży, pilotów wycieczek i przewodników, jak i turystów. Dzięki temu poznaliśmy potrzeby i oczekiwania każdej ze stron.

Przez 7 lat działalności firmy przygotowaliśmy procedury, który gwarantują tą samą jakość i niezawodności tour guide bez względu na kierunek wynajmu czy lokalizację naszego oddziału.

Każdego roku nasz zespół analizuje Państwa opinie i pracuje nad nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, które powodują, że wynajem tour guide system staje lepszy.

 

WYNAJMIJ NAS NA:

 

15 000


Jesteśmy w stanie zrealizować największe wydarzenia w kraju. Na polskim rynku mamy do dyspozycji sprzęt pozwalający obsłużyć do 10 000 osób jednocześnie.

Niezawodność

Przed każdym wynajmem zestawy tour guide są poddawane szczegółowemu serwisowi. Sprzęt jest sprawdzany pod kątem poprawności działania oraz jakości transmisji dźwięku.

Higiena i bezpieczeństwo

Przed każdym użyciem nadajniki, odbiornik, mikrofony, walizki oraz torby są czyszczone oraz dezynfekowane, a smycze prane w wysokiej temperaturze z użyciem środków dezynfekujących.

Słuchawki jednorazowe

W naszej ofercie znajdują się trzy modele wysokiej jakości słuchawek jednorazowych dostosowanych do każdego klienta.

Zasilanie

Korzystamy z renomowanych baterii dedykowanych do przemysłu. Ich moc wystarcza do obsłużenia nawet 14-dniowych wycieczek.

Dostawy

Na terenie Krakowa, Wrocławia, Łańcuta i Rzeszowa dostawy są realizowane przez naszych pracowników. W pozostałych lokalizacjach za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Miejsce dostawy

Zamówienie może być dostarczone na miejsce rozpoczęcia wycieczki, podstawienia autokaru, lotnisko w Krakowie oraz w Warszawie, a w przypadku dostaw realizowanych firmą kurierską do siedziby firmy, przewoźnika, pilota itp.

Czas realizacji

Na terenie Krakowa, Łańcuta i Rzeszowa zamówienia mogą być zrealizowane tego samego dnia. W pozostałych lokalizacjach – następny dzień roboczy.

Dostawy express

W przypadku pilnych zamówień jesteśmy w stanie dostarczyć system tour guide w ciągu kilku godzin w każdej lokalizacji na terenie Polski, a także Europy.